O nás

Již řadu let se zabýváme dřevovýrobou a prodejem dřeva.

Nabízíme podlahové a obkladové palubkylišty, výrobky z masivního dřeva, hoblované profily a polotovary pro výrobu schodišť. V naši prodejně v Praze najdete zboží určené pro interiér, ale i výrobky k dokončení staveb, kde je dřevo v menší, či větší míře zastoupeno jako stavební prvek.

Specializujeme se na moderní odvětví prodeje dřevařského sortimentu , zejména pro vnitřní a vnější konstrukce dřevostaveb,  interiérů a rekonstrukcí.

Pokud hovoříme o nových dřevostavbách začneme základní konstrukcí, ke které dnes neodmyslitelně patří KVH hranolyNabízíme KVH hranoly v základních rozměrových řadách, ale na přání zákazníka zajistíme hranoly atypických délek a rozměrů. Základní rozměry KVH hranolů najdete v našem ceníku.

K dřevostavbám také samozřejmě plně náleží oblíbené obkladové palubkyPalubkami se  obkládají  pláště staveb, fasády, stěny vnitřní i vnější. Druhou skupinou jsou podlahové palubky. Tvoří nádherné a přírodní klima v obytných částech a uplatňují se dobře též společně s podlahovým vytápěním. Srubové a jiné druhy palubek zde nacházejí specifické uplatnění.

Pro zpevnění a obkládání dřevěných rámových konstrukcí  nabízíme OSB desky, které se široce uplatňují i v jiných odvětvích stavebnictví. U OSB desek  dbáme především na kvalitu a proto nabízíme výhradně vlhku odolné OSB desky 3N s pero drážkou nebo bez. Cenové nabídky tvoříme dle odebraného množství, nebo dlouhodobé spolupráce.

K dokončení interiérů a podlah, také nabízíme dřevěné lišty různých tvarů, které konečnou práci se shora zmíněnými materiály dočistí. Dřevěných lišt existuje spousta druhů a tak věříme, že si za příznivé ceny, u nás vyberete.  Plotová hoblovaná prkna a hotové plotovky s tvarem nabízíme pro stavby dřevěných plotů. Nabídneme plotovky ke pracování, nebo hotové na míru.